پاک کننده آرایش

بعد از اتمام روز برای تمیز کردن پوست از آلودگی ها، چربی یا مواد میکاپ لازم است از پاک کننده های صورت استفاده بشه. تمیز نکردن پوست و خوابیدن با میکاپ سبب بسته شدن منافذ پوستی، ایجاد آکنه و جوش و پیری زودرس میشه. به همین دلیل استفاده از پاک کننده بسیار مهم است. همچنین پاک کننده آرایش باید متناسب با نوع پوست هر شخص باشه. زیرا مراقبت از پوست بسیار ضروری بوده و بهتر است از محصولات با کیفیت جهت میکاپ و پاک کردن آن استفاده بشه.

خرید پاک کننده آرایش

پاک کننده های آرایشی انواع مختلفی دارن و برخی از موارد مانند محلول پاک کننده آرایش را می توان برای کل صورت استفاده کرد. در صورتی که بعضی از موارد تنها برای پاک کردن چشم و لب ها مناسب هستن.

در ترکیبات برخی از بهترین مارک پاک کننده آرایش صورت مواد و ترکیبات مغذی و رطوبت رسان وجود دارن تا در کنار پاکسازی صورت، پوست را تغذیه و آبرسانی کند. بهترین پاک کننده آرایش صورت جایگزین به جای صابون هستن که انواع آلودگی، گرد و غبار و مواد میکاپ را از روی پوست تمیز می کنن. بدین صورت پوست مرطوب و شاداب باقی می ماند.

خرید پاک کننده های صورت

برای خرید پاک کننده آرایش و خرید بهترین پاک کننده صورت باید بهترین پاک کننده آرایش متناسب با پوست خود را انتخاب کنین. بنابراین قبل از خرید پاک کننده لازم است، نوع پوست خود را شناسایی کنین. انتخاب شوینده متناسب با نوع پوست اهمیت زیادی داره. برای مثال اگر پوست خشک و حساسی داشته باشین و از شوینده مخصوص پوست های چرب استفاده کنین، پوست شما به شدت خشک خواهد شد و رطوبت خود را از دست می ده. برعکس همین موضوع نیز برای پوست های چرب صادق است.

بنابراین بهترین پاک کننده صورت، پاک کننده ای است که متناسب با جنس پوست انتخاب بشه. انواع پاک کننده برای انواع پوست طراحی و تولید شده اند تا نیازهای همه افراد را برآورده کنن. برخی از ژل ها و پاک کننده ها نیز به صورتی طراحی شده که برای انواع پوست مناسب هستن.

 

چگونه با استفاده از پاک کننده های صورت، پوست خود را تمیز کنیم؟

معمولا طرز استفاده از هر پاک کننده آرایش صورت به طور کامل روی بسته بندی آن درج شده. برخی از پاک کننده های آرایشی حتما به شستشو نیاز دارن. برخی نیز نیازی به شستشو ندارن.

می تونید انواع پاک کننده های آرایشی ایرانی یا خارجی را از طریق سایت داروکت سفارش دهید و نوع متناسب با پوستتان را خریداری کنین.

برخی از پاک کننده های آرایشی دارای ترکیبات ملایمی بوده که برای تمیز کردن میکاپ چشم مناسب هستن. البته در صورتی که این پاک کننده ها وارد چشمتان شد بهتر است به مدت 10 تا 15 دقیقه چشم ها را با آب ولرم بشویین .

نمایش فیلترها

500,000 تومانتا ارسال رایگان سفارش باقی مانده

نمایش 1–16 از 313 نتیجه

نمایش فیلترها

نمایش 1–16 از 313 نتیجه