ضد چروک

ضد چروک

ضد چروک ها و نحوه استفاده از اون ها

حتما برای شما هم پیش اومده که چروک هایی رو روی صورت خودتون دیده باشید؟ امروز میخوایم درباره یک اتفاق کاملا طبیعی که برای همه ما در دوره ای از زمان رخ میده و البته راه حل اون صحبت کنیم.

همه ما در هر سن و سالی که باشیم به پیر شدن پوست خودمون فکر می کنیم .یا در آینده نزدیک بالاخره فکر خواهیم کرد. چراکه پوست در طول زمان قطعا شادابی و جوانی خودش رو از دست میده. و این کاملا طبیعیه.

در راستای همین طبیعت پوست که برای خیلی ها هم ترسناکه، بشر کرم های ضدچروک رو ساخته. کرم های ضد چروک برای پیشگیری از به وجود اومدن چروک ها هستن. و کمتر برای رفع چروک ها استفاده میشن.

در نتیجه باید قبل از نمایان شدن این چروک ها به فکر اون ها باشیم. طبق تحقیقاتی که توسط متخصصان داروکت انجام شده، بهترین سن برای شروع استفاده از این کرم ها 30 سالگیه.

البته نباید تنها روی این سن تمرکز کرد. چراکه با توجه به شرایط متفاوتی که تو پوست های متفاوت دیده شده، در سن 20 سالگی هم از کرم های ضد چروک برای جلوگیری از به وجود آمدن چروک روی پوست استفاده میشه.

برای تعیین دقیق سن مصرف کرم ضدچروک شرایط مختلفی تاثیرگذاره که بیشتر راجع بهش صحبت میکنیم.

سن مصرف کرم ضدچروک

ژنتیک فرد، شرایط محیط، نوع پوست(خشک یا چرب یا معمولی بودن)، مقدار استفاده از عضلات و… باید درنظر گرفته بشه. یعنی نمیتونیم برای همه افراد 30 سالگی رو برای شروع مصرف کرم های ضدچروک در نظر بگیریم.

زمانی که سن افزایش پیدا میکنه کلاژن سازی تو پوست خیلی کم میشه. تا جایی که به صفر میرسه. در نتیجه پوست پیر میشه .در اینصورت چین و چروک ها به وجود میان.

حالا وظیفه کلاژن چیه؟ کلاژن باعث حفظ طراوت، شادابی و حالت کشسانی پوست میشه. که وظیفه اصلی کرم های ضدچروک شبیه سازی کلاژن سازی در پوسته. در نتیجه روند پیری پوست رو در کمترین حالت کاهش میده.

اگه دنبال یه کرم دور چشم خوب هستی حتما این مقاله رو بخون: بهترین کرم دور چشم

کرم ضدچروک و خانم ها !

خانم ها برای حفظ زیبایی پوست خودشون هرکاری میکنن. چه بسا بهتره که از کرم هایی که توسط متخصصان تایید شدست استفاده کنن.

اینجا در فروشگاه اینترنتی داروکت در تمام این سال ها تلاش کردیم که بهترین محصولات مراقبت از پوست و موی شما در سطح جهانی رو توصیه کنیم. که نه تنها شما عزیزان از کیفیت محصولات ما راضی بمونید بلکه بتونیم پاسخگوی نیاز های شما در زمینه های مختلف هم باشیم.

نقش کرم های ضدچروک دقیقا چیه ؟

نقش اصلی کرم های ضد چروک پیشگیری از پیدا شدن چروک هاست.

کرم ضد چروک واسه درمان خوبه یا پیشگیری ؟

طبیعتا نقش اصلی کرم های ضد چروک پیشگیری از چین و چروکه. برای چین و چروک های خیلی عمیق باید از روش  های دیگه ای استفاده کرد.

در نتیجه برای جلوگیری از این چین و چروک های عمیق پوست ، استفاده از کرم های تخصصی، بهترین گزینس !!

کرم های ضد چروک عوارضی هم دارن ؟

خب، همونطور که میدونیم نه تنها کرم های ضد چروک بلکه تمام کرم های درمانی در کنار ویژگی های خوبی که برای پوست به همراه دارن، تاثیرات دیگه ای هم دارن که در واقع نمیشه اسمش رو عوارض گذاشت !

معمولا کرم های ضد چروک میتونن خشکی، حساسیت های کوچیک و یا قرمزی به وجود بیارن که البته این نوع واکنش ها برای بعضی پوست های حساس و نادر اتفاق میوفته.

ما در فروشگاه اینترنتی داروکت توصیه میکنیم که فرد در مراحل اولیه، استفاده از این کرم های ضد چروک رو یک الی دو شب در هفته داشته باشه. و زمانی که عوارضی ندید میتونه استفاده از این کرم ها رو بیشتر بکنه.

به هرحال زیبایی و سلامت پوست همیشه جزو دغدغه های مهم بشر محسوب میشده و رسیدگی به اون میتونه همیشه حال خوب و اعتماد به نفس رو به افراد هديه بده.

امیدواریم که بتونیم با ارائه محصولات مناسب و تایید شده تاثیری در سلامت پوست و رفع نیاز شما داشته باشیم. پیروز و سربلند باشید..

اگه میخوای بیشتر در مورد محصولات ضدچروک اطلاعات کسب کنی این مقاله رو از دست نده: بهترین کرم های ضد چروک

نمایش فیلترها

500,000 تومانتا ارسال رایگان سفارش باقی مانده

نمایش 1–16 از 244 نتیجه

نمایش فیلترها

نمایش 1–16 از 244 نتیجه