حجم دهنده مو

حجم دهنده مو

خیلی از افراد چه خانم ها و چه آقایان از داشتن موهای نازک خسته شده اند. موهای نازک معمولا بعد از شستشو دارای الکتریسیته ساکن هستند و همین امر سبب می شود که موها روی هم بخوابد و ظاهری آشفته را برای موهای شما ایجاد کند.

استفاده از شامپویی که علاوه بر پاک کنندگی دارای ترکیباتی باشد که هم الکتریسیته ساکن مو را از بین ببرد و هم تقویت کننده و حجم دهنده باشد بسیار با اهمیت است.

شامپوهای حجم دهنده با داشتن ترکیبات مینوامین که شباهت زیادی با کراتین مو دارند، به موها حجم می دهند و ظاهری پرپشت و حجیم به موها می دهند. همچنین در بعضی شامپوهای حجم دهنده پلی کوآترنیوم هایی وجود دارد که الکتریسیته ساکن موها را جذب می کند و به تارهای مو ظاهری پرپشت می بخشد.

وجود ویتامین ها درون شامپوهای حجم دهنده نیز، در ضخیم کردن تارهای مو بی تاثیر نیست.

حجم دهنده قوی مو

شامپوهای حجم دهنده زیادی در بازارعرضه می شود که انتخاب یک شامپو به سازگاری آن شامپو به نوع مو و  پوست و آب و هوای محل سکونت بستگی داره. برخی از این شامپوهای خارجی مانند لورال ،  فیتو، پنتن و ویشی علاوه بر حجم دهندگی مطلوب دارای ترکیبات ویتامینه ای هستند که باعث تقویت ریشه و ساقه‌ی مو می شوند و به مرور زمان استحکام موها را ایجاد می کنند. از این بین شامپو های حجم دهنده ایرانی که سازگاری بسیار مطلوبی با شرایط آب و هوایی کشور ما دارند از کیفیت بالایی برخوردارند.

ازجمله شامپوهای حجم دهنده ایرانی می توان فولیکا، نیوا، پرژگ و سینره را نام برد.

عوارض حجم دهنده مو

شامپوهای حجم دهنده از جمله شامپوهایی هستن که علاوه بر پاک کنندگی کار پرپشت کردن موها را انجام می دهند. این شامپوها معمولا به دلیل داشتن ویتامین ها و موادی شبیه کراتین نه تنها عوارض و ضرری برای موها ندارند بلکه به مرور زمان باعث تقویت و استحکام موها می شود.

نمایش فیلترها

500,000 تومانتا ارسال رایگان سفارش باقی مانده

مشاهده همه 16 نتیجه

نمایش فیلترها

مشاهده همه 16 نتیجه